Veri Kurtarma Nedir? Nasıl Yapılır?

Veri Kurtarma Nedir? Nasıl Yapılır?

Flash diskleriniz, bilgisayarlarınız, dijital fotoğraf makineleriniz veya video kameralarınızda en çok yaşanan sorunlardan biri de verilerin yanlışlıkla silinmesi veya kaybolmasıdır. Bu gibi durumlarda birçok kulaktan dolma programı kullanırız ama yüzde yüz başarı sağlanan tam görülmemiştir. Belki bilgisayarlarda eski verilerimizi kurtarabilsek de onun dışındaki tüm aletlerde veriler silinmektedir.

Verilerinizi Kurtarın

Dijital fotoğraf makinelerinden silinen düğün fotoğrafları, şirketinizin önemli evrakları, ödeviniz, her neyiniz varsa veri kurtarma hizmetimiz ile silinen tüm bilgilerinizi geri yüklüyoruz. Profesyonel veri kurtarma laboratuarımız ile Türkiye’nin ilk odaklı firması olarak sadece bu işi yapıyoruz ve başka hiçbir şeyle ilgilenmiyoruz. Sizin için önemli olan dosyalarınızı ve geri getirmek istediğiniz her şeyi bize verin ve sizin için çalışıp yükleyelim.

Ülkede Bir İlk

Veri kurtarmak kavramı ülkemiz için henüz yeni bir kavram olsa da dünya bununla yıllar önce tanışmış durumda. Bilgisayar için profesyonel programlar yazılsa da programların erişemediği ve donanımsal müdahale gerektiren veri kurtarma işlerinde bize başvurabilirsiniz. Sizin için verilerinizi biz yedekleyelim.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir