Müşteri Odaklı Pazarlama ve Satış Programı

Müşteri Odaklı Pazarlama ve Satış Programı

Satış, iş, pazarlama ve servis alanlarında etkin, akıcı ve verimli organizasyon oluşturan salesforce crm dünyanın önde gelen bulut ekosistemi olarak başarı odaklı hizmetler sunmaktadır. Bu alanda firmalar farklı ihtiyaçlarına yönelik çeşitlerini tercih edebilir. 5 kullanıcıya kadar temel pazarlama ve satış uygulaması sunan Grup salesforce seçeneği ile müşteri etkileşimlerinde izleme yapabilir, hatırlatıcılar ve görevlerle verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Mobil erişim imkanı, satış fırsatlarını takip edebilme, entegre gösterge panelleri ve raporları ile de tüm işlerinizi çok daha pratik bir şekilde takip edebilirsiniz.

Hemen hemen her büyüklükteki firmanın kullanımlarına eksiksiz bir şekilde cevaplar verebilen Profesyonel salesforce yazılımı ise grup sürümünün sunduğu tüm özelliklere ek olarak özelleştirilebilir paneller, satış tahminleri, pazarlama kampanyalarına da olanak vermektedir. iş ortaklarınızla anlık olarak bilgiler paylaşabilir ve farklı özelliklerde müşteri hizmetleri sunabilirsiniz. Kurumsal sürümde ise tüm işlemlerinizde özelleştirilebilir uygulamalar kullanabilirsiniz. Çevrim dışı olarak dahi erişim elde edebilirsiniz. Tüm bunları deneyebilmek için salesforce crm demo programını anında indirebilir ve 30 gün boyunca deneyerek farkını görebilirsiniz.

Sınırsız sürüm ise çok daha profesyonel müşteriler için daha mükemmel hizmetler sunmakta e premier destekler verilerek sınırsız özelleştirmeleri, geliştirici test ortamları ve yönetici atayabilme özelliklerine kullanabileceksiniz. Genel olarak bakıldığında dünyada olduğu kadar salesforce Türkiye de oldukça fazla kullanılmakta ve müşteri odaklı olarak sürdürülen çalışmaların başarı odaklı sonuçlar vermesi sağlanmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ücretsiz Marka Tanıtımı

Ücretsiz Marka Tanıtımı

Hile Yazılımı Satın Al

Hile Yazılımı Satın Al

Birinci Sınıf Hile Satış Platformları

Birinci Sınıf Hile Satış Platformları

Youtube Keşfete Çıkmanın Yolları

Youtube Keşfete Çıkmanın Yolları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir