Mikro Kaynak Nedir?

Mikro Kaynak Nedir?

Mikro kaynak tekniğinden kısaca bahsetmek gerekirse, çok da detaylara boğmadan, özel bir saç ekleme-kaynak tekniğidir diyebiliriz. Günümüzde saç kaynak merkezi sayılarının artışlarına da bakarak, popüler bir işlem halini almıştır. Biliyorsunuz, özellikle kadınlar için saç bakımı, saçların güzelliği, dış görünüm açısından en önemli konular arasında yerini alıyor. Daha çok bakım-güzellik konularına dair olsa da tabii ki saç kaynak işlemlerinin birçok farklı kullanım alanları da vardır. Medikal açıdan da saç kaynaklarının yapıldığını söyleyebiliriz. Herhangi bir şekilde zarar gelmiş olan saç, uzama problemi yaşıyorsa, saç tellerinde yıpranmalar söz konusu haline gelmişse, görünmez kaynak işlemleriyle kişinin saçlarının uzatılması sağlanır.

Mikro Kaynak Nasıl Yapılır?

Bu işlem, mikro kaynak İstanbul içi güzellik merkezlerinde uygun fiyatlı şekilde yapılmaktadır. Özellikle İstanbul’da hesaplı olarak ama mutlaka güvenilir olarak saç kaynak işlemlerini yapacak olan birçok yer bulabilirsiniz. Bu yerlerle görüştükten sonrasında kısa süre sonrasında hizmet taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Peki, işlem nasıl hayata geçiyor?

  1. İlk önce gerekli incelemeler yapılır ve saçınıza ekleme yapılacak alanlar belirlenir.
  2. Saç telinizin kalınlığına ya da inceliğine uygun olarak saçların seçilmesi sağlanır.
  3. İdeal saç tercihini yaptıktan sonrasında el işçiliği iyi olan kişiler tarafından bu saç telleri kaynak ile birlikte saçlarınıza eklenir.

Saç kaynak merkezi İstanbul olarak hizmetlerini veren Mikro Kaynak Merkezi, işçilik konusunda hakim ve güvenilir ekip arkadaşlarıyla birlikte hizmetlerini vermektedirler. İletişim numaralarını kullanarak, hizmet taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Nargile Nasıl Kullanılır! İşte Öneriler

Elektronik Nargile Nasıl Kullanılır! İşte Öneriler

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Kendini Yenilemek İsteyenler İçin Fırsat

Kendini Yenilemek İsteyenler İçin Fırsat

Saç Dökülmelerine Karşı Oscar Hair’de Protez Saç Ekimi

Saç Dökülmelerine Karşı Oscar Hair’de Protez Saç Ekimi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir