Konya’da Kaliteli İnşaat: Enkay

Konya’da Kaliteli İnşaat: Enkay

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak firmaları arasında hayata geçirdiği projelerle bütün dikkatleri üzerine çeken Enkay İnşaat, sektöründe kazandığı bu ismi uzun yıllar elinde tutmaya devam edecek. Çünkü şehrin en gözde yerinde kente kazandırdığı Altınyıldız ve yapımı süren yeni projelerle bölgede farklı bir hava estirecek.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle vatandaşın karşısına çıkan Enkay İnşaat, Konya’da İnşaat yaparken kullandığı birinci sınıf kaliteli malzemeler ile yaşanabilir bir mekan sunmaktadır.

Konya’da Emlak sektöründe söz sahibi olan Enkay İnşaat, kiralık ve satılık dairelerde de sizlere en uygun fiyata ve bütçenize göre uygun dairelerin satışını da sunmaktadır. Müşterileriyle bire bir görüşen ve yardımcı olan Ali Doğan ve Durali Cömert, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çünkü 2000 yılından bugüne Konya’da inşaat ve Konya’da Emlak sektöründe devleşen Enkay İnşaatın farkı her geçen gün ortaya çıkmaktadır. Sizde bu farkı fark yaşamanız için ofise gelerek çay veya kahve içmeye davetlisiniz. Siz çayınızı içerken Enkay İnşaat kurucu ortaklarından Ali Doğan ve Durali Cömert, sizinle bire bir görüşerek projelerini tanıtmaktadırlar. Sunumun ardından Enkay İnşaat’ın farkını anlamanız için örnek dairelerini gezebilirsiniz. Enkay İnşaat’ın ofisini arama motorlarından rahat bir şekilde bulmanız için açık adresleri, Orhangazi Mah. Fetih Cd. No: 377/AKaratay/Konya. 0332 357 35 73 numara ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, onların sizi aramasını isterseniz www.enkayinsaatkonya.com adresini ziyaret eden ederek iletişim bilgilerinizi de bırakabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Önce Banyo

Önce Banyo

Otel Bursa Konaklama Nerede Yapılır?

Otel Bursa Konaklama Nerede Yapılır?

Küçükçekmece Güvenilir Sigortalı Nakliye Firmaları

Küçükçekmece Güvenilir Sigortalı Nakliye Firmaları

Cami Halılarının Uzun Ömürlü Olması İçin Yapılması Gerekenler

Cami Halılarının Uzun Ömürlü Olması İçin Yapılması Gerekenler

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir