İngiltere Aile Birleşimi

İngiltere Aile Birleşimi

Aile birleşimi, İngiltere aile birleşimi vizesi İngiltere’de yaşama ve İngiltere vatandaşlığı alabilme hakkı sağlar. İngiltere vizesi işlemleri detaylı bir ön hazırlık aşamasında gerekli olan belgelerin iyice incelenmesi ve doğru hazırlanması gerekir. Uzmanlık gerektiren ve deneyimli danışmalık desteği alınması için ekonomik yaşam koşullarının elverişli olması yanında iyi bir hazırlık gerekir.

İngiltere’deki Kişinin Finansal Durumu

İngiltere vizesi için kişinin bankada bulunan hesaplarına ait döküm belgesi gerekmektedir. Son 6 aydır gelir ve giderlerin belgesi hazırlamalıdır. Aynı zamanda bankada birikim varsa onun içinde farklı bir belge alınmalıdır. Bunun yanı sıra kişinin banka hesabının ne zaman açıldığını gösteren ve güncel olan belgeler hazırlanmalıdır. Tüm bu belgelerin yanında iş yeri sahibi olanların işletmeye dayalı banka hesap dökümlerde gereklidir. İngiltere vize başvuruları için belgeleri hazırlamak için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma Vizeleri

İngiltere’de çalışmak isteyen diğer ülke vatandaşları kısa süreli ya da uzun süreli çalışma vizelerinden birine sahip olması gerekir. Sürekli ve geçici olarak ayrılan bu vizeler için başvuru evrakları İngiltere vizesi için gerekli evrakları ek olarak temin edilmesi gereken belgelerle gerçekleştirilmelidir. Başvuru belgesi kapsamında başvuru yapmak için online formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurulmalıdır. Doldurulan evrak sonrası vize başvurusu randevusu alınmalıdır. Yapacağınız en küçük bir hata vize başvurunuzun reddedilme ihtimalini ortaya çıkarır. Tier 1 vizesi, tier 2 vizesi ve tier 5 vizesi ile ilgili tüm işlemleri sizin adınıza profesyonelce yürüterek başvurunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlayacak olan vize uzmanlarımızla danışmanızı ısrarla tavsiye ederiz. Birleşim sınavında Almancanızın en az A1 seviyesinde olduğunu sizden kanıtlamanızı isterler. İngiltere aile birleşimi sınavı ve buna benzer süreçlerde yardım almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

EB 5 Vizesi Nedir ve Ne İşe Yarar?

EB 5 Vizesi Nedir ve Ne İşe Yarar?

İş Yerinde İşçi Güvenliği Neden Sağlanmalıdır?

İş Yerinde İşçi Güvenliği Neden Sağlanmalıdır?

Pratik Yollarla Rusça Öğrenmek

Pratik Yollarla Rusça Öğrenmek

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir