Ev Dekorasyonunun Tarz Ve Göz Alıcı Tavanı: Baffle Tavan

Ev Dekorasyonunun Tarz Ve Göz Alıcı Tavanı: Baffle Tavan

Evimizin dekorasyonu genellikle karakter özelliklerimiz hakkında bilgi verir. Bunun nedeni ise kişisel beğenilerimizi evimizin dekorasyonuna da katmamızdır. Öyle ki hepimiz evimizi sevdiğimiz renklerde boyarız, eşyalar alırız ve aksesuarlar kullanırız. Bazı kişiler ise tamamen stil sahibi olduklarını iddia eder ve zevklerini tavana taşır.

Ev dekorasyonunda kullanılan dekoratif ürünlerden biri de asma tavandır. Tavana koyulan asma tavanlar gerçek tavanlar değillerdir ve evimizin havasını değiştirmede usta tavanlardır. Stil sahibi olan ev sahipleri ise bu tavanları kullanarak evlerinin tüm atmosferini istedikleri gibi değiştirirler.

Asma tavanların da çeşitleri vardır. Bunlardan en çok sevileni ise baffle asma tavandır. Baffle tavan, evin dekorasyonunu ve atmosferini baştan aşağıya yenileyen bir asma tavandır. Evin sahibinin ne denli stil sahibi olduğunu ve ev dekorasyonundan anladığını gösterir.

Baffle Tavan Nedir?

Baffle tavan, ahşap malzemelerden oluşturulan bir asma tavan çeşididir. Ahşaptan oluştuğu için kahve tonlarından oluşur. Bütün bir tavan yerine ahşap parçaların bir araya getirilmesiyle yapılır. Öyle ki parçaları tavana istenildiği gibi yerleştirmek ve dekore etmek mümkündür. Bunun kararını vermek ise evin sahibine düşer. Ev sahibi dilediği ölçülerde ve şekilde baffle asma tavanını evine monte ettirebilir. Aynı şekilde rengini de istediği kahve tonuna göre seçebilir.

Baffle Tavanın Özellikleri Nedir?

-Baffle asma tavanlar tamamen ahşaptan yapılırlar.

-Parçalar halinde ayarlanırlar ve bu şekilde tavana istenildiği gibi monte edilebilirler.

-Diğer asma tavan çeşitlerine göre monte edilmesi daha kolay olan bir tavan çeşididir.

-Sökülmesi ve şeklinin değiştirilmesi oldukça kolaydır.

-Stil sahiplerinin ev dekorasyonlarında çekinmeden tercih ettiği bir asma tavandır.

Baffle Tavanı Nereden Yaptırabilirsiniz?

Asma tavan modası daha ilk çıktığı günden beri asla eskimemiş bir modadır. Öyle ki günümüzde birçok tarzına güvenen ev sahibinin durakları arasında yerini almıştır. Birçok çeşidi olması ise asma tavanları ev sahiplerinin zevklerine hitap eder tavanlar yapmıştır.

Asma tavan talebine karşılık verecek birçok asma tavan yapan işletme bulunmaktadır. Bu işletmelere aynı zamanda resmi internet sitelerinden de ulaşmak mümkündür. Bunlardan biri de koskyapi.com sitesidir. Site, baffle tavan yanında başka asma tavan çeşitlerine de yer vermiştir. Asma tavan dışında aynı zamanda başka dekorasyon ürünleri de bulunmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En İyi Elektronik Sigara Markası

En İyi Elektronik Sigara Markası

Dış Duvar Paneli İmalatı

Dış Duvar Paneli İmalatı

Fonksiyonel Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Fonksiyonel Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Isı Yalıtım Malzemeleri

Isı Yalıtım Malzemeleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir