Dış Duvar Paneli İmalatı

Dış Duvar Paneli İmalatı

Metpor Söve & Mantolama ekonomik fiyatlarda İstanbul’da Ümraniye, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Gebze, Tuzla, Sarıyer, Zeytinburnu, Bakırköy, Beylikdüzü, Beşiktaş, Çekmeköy ve Üsküdar gibi ilçelere dış cephe mantolama hizmeti veriyoruz. Binaların nem, ısı ve su gibi etkilerden uzak olmasını istiyorsanız mutfak ve banyo dekorasyonunda firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız dış cepheler ve iç cepheler için duvar paneli uygulamasını yapan en iyi firmayız. Duvar paneli, iç mekânlarda ya da dış mekânlarda boya üzerine ya da sıva üzerine kolaylıkla kaplanan duvarlara silikon ile monte edilen bir üründür. Duvar paneli istendiğinde boyanabilir ve dekoratif bir kaplama türüdür. Duvar panellerinin kalınlığı genel olarak 2 cm’dir. Firmamız 120x 50 ile 100x 50 cm arasında duvar paneli ebatlarını kullanmaktadır.

Dış Cephe Panel Kaplamaları

Dış cephede alüminyum kompozit ve strafor panel oldukça yaygındır. Firmamız dış cephelerde çevre dostu, dış yüzeyi değişik renklerle kaplanan ve aynı zamanda taşıma, depolama sırasında zarar görmesi kolay engellenen bir malzemedir. Uzun ömürlü malzemeler kullanarak duvar dekorasyonunda en iyi işi çıkarmaktayız.

Duvar Panelleri Nerelerde Kullanılır?

Yalıtım araçları içinde en etkili olan tür duvar panelidir. Duvar panelleri dekorasyon malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Firmamız kaliteli ürünleri seçip istediğiniz noktada uygulama yapmaktadır. Duvar panellerin pek çok kullanım alanı vardır ve firmamızdan seçebileceğiniz ürün çeşidi çok fazladır. Duvar panellerinin kullanıldığı yerlerden birkaçı şu şekildedir:

  • Dış duvar kaplama

  • Duvar yalıtımı ve duvar izolasyonu

  • Dış duvar yalıtım

  • Duvar dış cephe kaplamaları

  • İç cephe kaplama ve mantolama

sponsor reklam

Benzer Yazılar

En İyi Elektronik Sigara Markası

En İyi Elektronik Sigara Markası

Fonksiyonel Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Fonksiyonel Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyonunun Tarz Ve Göz Alıcı Tavanı: Baffle Tavan

Ev Dekorasyonunun Tarz Ve Göz Alıcı Tavanı: Baffle Tavan

Isı Yalıtım Malzemeleri

Isı Yalıtım Malzemeleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir